Služby - PaintBall Club PD

Prejsť na obsah

Služby

 
Ako si môžem objednať paintball?
 
Paintball sa dá objednať zavolaním na mobilné telefónne číslo +421 903 876 354 alebo zaslaním e-mailu na adresu paintballclubpd@gmail.com. Nutné je uviesť termín a nahlásiť počet zúčastnených osôb.

Kde sa paintball hráva?
 
Paintball sa hráva na špeciálnom ihrisku, ktoré je vybudované 18 km od obce Prievidza smerom na Trenčín v blízkosti dedinky Nitrica.
GPS súradnice: 48°43´1.15´´N a 18°27´16.73´´E
 
Koľko ľudí môže hrať?
 
Minimálny počet účastníkov je 8. Maximálny je obmedzený počtom našich paintballových setov, ktorých máme 20 kusov.

Môžem si doniesť  vlastnú výbavu?

ÁNO. Strelivo však musí nakúpiť u nás na ihrisku!!

Môžem si doniesť vlastné strelivo?
 
NIE.

Ako dlho trvá hranie?

Hranie sa štandardne objednáva na 3 hodiny, v prípade záujmu a dohody je možné časový úsek predĺžiť.

Kedy sa dá hrať?
 
Hrať sa dá kedykoľvek pokiaľ nie je obsadené ihrisko a termín a pokiaľ nie je tma. Preto odporúčame začínať najneskôr tri hodiny pred západom slnka.

Od koľkých rokov môžem hrať paintball?
 
Paintball sa môže hrať od 18 rokov, mladšia osoba môže hrať iba v sprievode dospelej osoby a s podpísaným povolením od zákonného zástupcu.

Aké typy hier sa hrajú? Ako dlho trvajú?
 
Počet možných hracích scenárov je prakticky neobmedzený. Ak hráte prvýkrát, odporúčame začať najjednoduchšou variantou tzv. deathmatch. Cieľom je eliminovať v danom časovom intervale čo najviac súperov. Neskôr sa dajú pridať ďalšie obľúbené scenáre ako hra na Vlajky, Protect the President a iné.
 
Bežne sa hrá s časovým obmedzením 10 – 15 minút. Umožňuje to rýchle znovuzapojenie sa do hry pre tých, ktorí boli predtým vyradený čím sa zaručuje každému zúčastnenému šanca poriadne si zahrať.

Ako sa obliecť, obuť?
 
Hrať môžete v ľubovoľnom oblečení. Ideálne je niečo staré pod overal, ktorý je v cene. Pri paintballe po zásahu guličkou zostáva značka. Farba je rozpustná vodou a jednoducho odstrániteľná. Vhodná obuv je taká, aby ste sa v nej dobre cítili mohli rýchlo bežať a bezpečne sa pohybovať. Ak sa daná obuv dá obuť na výlet do lesa, bude vhodná aj na ihrisko.

Čo si ešte môžete zobrať so sebou?
 
Vhodné je priniesť si nejaký nápoj na osvieženie, šiltovku na ochranu hlavy, šatku na krk. V oddychovej zóne je možné použiť gril treba si priniesť uhlie, niečo na gril a akcia môže začať.

Je možné si prenajať len ihrisko?
 
Áno.

Je možné si okrem paintballu zahrať aj AIRSOFT?
 
V prípade záujmu o prenájom ihriska na airsoft volajte na mobilné telefónne číslo0903 876 354 alebo napíšte e-mail na adresu paintballclubpd@gmail.com.


Návrat na obsah